Výsledky

V sobotu 8.10.2022 proběhla první Velká cena Don Shot na Cejlu. Ke stažení níže výsledková listina. Všem děkujeme za účast a gratulujeme ke krásným výsledkům! Budeme se těšit příště.

Jelikož je sezóna vzduchovky u konce, pan trenér Borůvka se rozhodl pro členy uspořádat klubovou soutěž, aby nikdo nevypadl ze cviku. Každý člen na závěr obdržel nějakou drobnost pro radost. Za nás hodnotíme akci jako velmi příjemnou a úspěšnou :-)

Sezóna vzduchovky byla úspěšně ukončena. Celá přípravy a veškeré tréninky jsou zásluhou pana trenéra Karla Borůvky. Nyní se část týmu přesune na malorážku a ti nejmenší, co ještě musí kousek povyrůst budou pokračovat v přípravě na příští sezónu.

Jako završení sezóny vzduchovky proběhlo otevřené mistrovství Jihomoravského kraje dne 19.3.2022, kterého se zúčastnili naši tři talentovaní členové. Sára Pešáková v kategorii žen a naši mladší Jakub Peřina a Kryštof Polách.

Dne 26.2.2022 se uskutečnilo již 5. kolo ze série závodů Poháru Slatiny 2021/2022. Do našeho týmu se přidala nová členka Sára Pešáková, která nám hned ukázala, že na to má a vybojovala si krásné 10. místo. Sára nebyla jediná, pro koho to byly první závody, také Adam Biroš si vyzkoušel jaké to je soutěžit s ostatními střelci.

Dne 5.2. 2022 se uskutečnilo 4. kolo Poháru Slatiny 2021. kterého se účastnili naši tři členové - Ladislav Chochola, Jakub Peřina a Polách Kryštof.

Na začátku února jsme uspořádali týmové setkání spolku na naší domovské střelnici Don Shot, kde jsme si představili naše představy na budoucí rok, co nás všechno čeká a co jako nově založený spolek Don Shot chystáme.

Dne 8.1.2022 se uskutečnili střelecké závody ve Slatině, kde se i poprvé účastnili dva z našich talentovaných členů. Konečně mohli porovnat své síly s ostatními soupeři a vyzkoušet si tak závodní atmosféru a ukázat, co stihli během tak krátké chvilky od září 2021 natrénovat.